SCHODY STRYCHOWE

Wybór schodów strychowych Fakro

FAKRO oferuje wiele modeli drabinkowych, które spełniają indywidualne wymagania klienta. Wszystkie modele schodów składane FAKRO zapewniają wysoką szczelność i izolacyjność cieplną oraz spełniają normę EN 14975. Schody LWS Plus są podstawowym modelem schodów FAKRO. Większy komfort zapewnia schody LWK Plus, wyposażone w poręcze, stopy i klapkę w kolorze białym.
Aby zminimalizować czas potrzebny do zamocowania schodów na drabinie drewnianej w suficie, użyj schodów LWZ. Kolejny produkt schodowy LWL z dodatkową poręczem w segmencie środkowym oraz układ składania i rozkładania drabiny.

Segment z drewnianą drabinką z metalową drabinką Nożyczki stacjonarne barierowe kolanka LX
Segment składany drewnianą drabiną Segment składany drabinką metalową

Schody strychoweAkcesoria stacjonarne Składane drzwi

W grupie schodów do specjalnych zastosowań są LTK Thermo super-izolacyjne schody dla klientów, którzy chcą mieć najniższy współczynnik przenikania ciepła. Szczególnie dla budynków energooszczędnych, schody świetlne LWT zostały zbudowane z trzema uszczelkami zapewniającymi doskonałą szczelność. W przypadku, gdy nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby rozwinąć drabinę schodów, możemy użyć schodów LDK, wyposażonych w schody LWK Plus. Jeśli nasze schody mają zapewnić barierę przeciwpożarową i zapobiec pożarowi przedostania się do ognia, dostępne są trzy dostępne klatki ognioodporne: LWF z drewnianą drabinką segmentową, LMF z segmentową drabinką metalową lub schodami schodowymi LSF. LMS Inteligentne schody z ciężką drabinką metalową są idealne do często używanych pomieszczeń. Te schody są również dostępne w wersji LMK Comfort w standardzie wyposażonej w poręcze i klapkę w kolorze białym. Ponadto, jeśli dbamy o najbardziej uproszczony i szybki montaż oraz wysoki komfort użytkowania, nasze wymagania zostaną spełnione przez schody LML Lux i wszystkie modele schodów nożycowych. LST, LSZ schody nożycowe mają małe rozmiary pudełek i są odpowiednie do obszarów, w których schody nie są dostępne.
Zastosowanie specjalnego mechanizmu umożliwia jego otwieranie, składanie i składanie za pomocą joysticka, a zatem jest szczególnie zalecane do montażu na wysokich sufitach. Jeśli mamy więcej miejsca w pokoju, możemy użyć schodów MSU, które dzięki prostej i solidnej konstrukcji dobrze sprawdzają się do częstego używania.

Rodzaje schodów dachowych Fakro

 • Schody z drewnianą drabinką
  Schody supertermoizolacyjne
  Schody z metalową drabinką
  Schody nożycowe
  Schody i drzwiczki ognioodporne
  Drzwi kolankowe
  Akcesoria do schodów segmentowych
  Schody młynarskie