MISJA FAKRO

ROZWÓJ

FAKRO jest jednym z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm zajmujących się produkcją okien dachowych na świecie. Wytrzymałe, funkcjonalne, bezpieczne i energooszczędne produkty firmy FAKRO zyskały ogromną popularność i stały się nieodłączną częścią nowo wybudowanych budynków i pozwalają na budowę nowoczesnego wnętrza wypełnionego słońcem. Produkty FAKRO to nowa jakość życia.Silna i trwała pozycja wśród światowych liderów branży budowlanej.

INNOWACJA

Bezpieczne, energooszczędne i przyjazne środowisku produkty. FAKRO stara się zawsze o innowacje. Dziś jest jednym z najszybciej rozwijających się firm w kraju i najszybciej rozwijającym się producentem okien dachowych na świecie. FAKRO dumą jest własne, nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe. Ponad stu inżynierów pracuje nad rozwojem produktu, a firma posiada ponad sto zgłoszeń patentowych. Firma FAKRO jest firmą eksportującą nie tylko okna dachowe, ale także twórczą myśl polskiego inżyniera do wielu krajów świata. W ten sposób firma wyznacza nowe kierunki dla branży dachowej na świecie, a Polska stała się światowym liderem w produkcji.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Społeczna odpowiedzialność biznesu dla klienta, wykonawcy, pracownika i środowiska. Strategia FAKRO w zakresie dalszego rozwoju to przede wszystkim koncepcja ekologicznego, energooszczędnego i inteligentnego domu. Dla ciepłych domów firma z powodzeniem wprowadza wiele innowacji, takich jak automatyczny dyfuzor, kolektory słoneczne czy super wydajne okno dachowe Thermo FTT U8 o podwyższonych właściwościach izolacji termicznej. To najgorętsze okno dachowe na rynku z pojedynczym pakietem wału
Przeznaczony do budowy pasywnej. Rozciąga również zakres produktów oferujących bezprzewodową komunikację między urządzeniami elektrycznymi firmy Z-Wave.

ENTUZJAZM

 

Kreatywność, wydajność, satysfakcja z pracy. Personel składa się z pasjonujących ludzi. Wieloletnie doświadczenie FAKRO doprowadziło do stabilnej pozycji na globalnym rynku, zapewniając klientom poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z zakupu. Kompetencje i wysokie kwalifikacje stanowią siłę naszej firmy.
Dbanie o budowanie wspólnoty gospodarczej

FAKRO, oprócz wysiłków na rzecz zapewnienia wysokiej jakości produkcji i rozwoju rynku, przywiązuje wielką wagę do rozwoju gospodarczego naszego kraju. W tym celu powstał prezes FAKRO Ryszard Florka, a fundacja Future Myerser, która promuje wiedzę o gospodarce i mechanizmach wolnorynkowych, została założona.